Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Marius: koks jis?

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Greta
Administratorė, FC Prezidentė
Greta


Pranešimų skaičius : 299
Join date : 2009-12-04
Age : 33
Miestas : Kaunas

Marius: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Marius: koks jis?   Marius: koks jis? Icon_minitimeŠt. 12 05, 2009 9:10 am

Tai ką manote apie grupės choreografa? Cool Wink
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
vilmaziuke

vilmaziuke


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2009-12-07
Age : 34
Miestas : Vilnius

Marius: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marius: koks jis?   Marius: koks jis? Icon_minitimePen. 12 25, 2009 3:41 pm

ne tik puikus dainininkas , bet ir super sokejas Smile
Saunuolis Smile
Atgal į viršų Go down
julyte




Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2009-12-09

Marius: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marius: koks jis?   Marius: koks jis? Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 1:14 pm

Jo man ziauriai graziai soko bet kai ismete tai Mad
Atgal į viršų Go down
Greta
Administratorė, FC Prezidentė
Greta


Pranešimų skaičius : 299
Join date : 2009-12-04
Age : 33
Miestas : Kaunas

Marius: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marius: koks jis?   Marius: koks jis? Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 4:09 pm

Va jis didžiausias kaltininkas kodėl myliu N.E.O. manau kad tai didžiausia priežastis kodėl aš tapau fane, manau jei ne jis tai vargu ar bučiau pagalvojus kad galiu būti fan klube Smile jei Marius ne butu per pati pirma koncertą man ir mano draugiai rodęs nuo scenos tiek dėmesio ir po koncerto bendravęs, tikriausiai bučiau eilini karta pagalvojus, kad visos žvaigždės pasikėlusios. (žinoma negalvokit kad ir kiti man N.E.O. nariai nesvarbus bet juos tiesiog pamilau veliau) dėl Mariaus buvau pamišus įsimylėjus ji iki ausų Smile bet visa laime tai pasikeitė Smile ir dabar Mariu gerbiu ir myliu kaip asmenybę, atlikėja Smile manau kad jo neįmanomą nemylėti Smile gi jis toks nuoširdus, draugiškas, be proto linksmas, labai labai gražutis nu tikras seksiukas Smile o kai jis šoka tai kažkas nerealaus jo judesiukai varo mane iš proto net ir po tiek metų praleistu drauge Smile o pats pats gražiausias ir nerealiausias judesiukas tai kai per daina "Lauku Gele" žodžiams "žolę žalę" pasibaigus [adaro legendinį judesiuka Smile ir aplamai žiūrėdama projektas "Šok Su Manimi" netikėjau kad Marius sugebės taip šokti Smile bet pasirodo klydau Smile o žinot kas labiausiai man patinka kad jis neapsimetinėja parodo tikrus savo jausmus kai jam liūdna ar nuotaikos nėra nevaidina ir nebando apsimetinėti kad jam viskas gerai ir nesišypso dirbtina šypsena dėl to ji ir gerbiu Smile už tai koks jis yra Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
Ineta

Ineta


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-02-14
Age : 27

Marius: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marius: koks jis?   Marius: koks jis? Icon_minitimeSk. 02 14, 2010 10:51 am

Greta pritariu tau visu 100 % Marius irgi "kaltas" dėl to, kad tapau fane Wink Ir jo judesiukai tiesiog pakelia man nuotaiką buckis
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Marius: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marius: koks jis?   Marius: koks jis? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Marius: koks jis?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Raigardas: Koks jis?
» Evaldas: koks jis?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: ..::Apie N.E.O.::.. :: Marius-
Pereiti į: