Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi"

Go down 
+2
Aistutia
Greta
6 posters
AutoriusPranešimas
Greta
Administratorė, FC Prezidentė
Greta


Pranešimų skaičius : 299
Join date : 2009-12-04
Age : 33
Miestas : Kaunas

TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Empty
RašytiTemos pavadinimas: TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi"   TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Icon_minitimeSk. 12 06, 2009 5:30 am

Tai ką manote apie šį projektą? Apie Mariaus Partnere Egle? apie pati Mariu kaip jis jums šoka?

Ir beje nepamirškit šeštadienį per TV3 Balsuoti nr 870055908 Už Marių ir Eglę cheers
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
Aistutia
Moderatorė
Aistutia


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2009-12-05
Age : 31
Miestas : Kauniukas ;)

TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi"   TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Icon_minitimeŠt. 12 12, 2009 4:38 pm

Šis projektas iš ties kiekvienais metais mane stebina, visad jį sekdavau Smile o šiais metais dar fainiau, nes dalyvauja Marius, labai apsidžiaugiau tai išgirdus Smile Fainai, kad projekte yra Šapras vien dėl to galima įsijungt TV, Smorigins nedomina, visų nuomonė apie jį vienoda Very Happy Faina ir ta Eglutė, tokia šiluma spinduliuoja nuo jos Smile ir su Marium dera,tik ūgiai ne kaip, bet tai netrukdo jiems šokti Smile O Marius su kiekvienu pasirodymu, kaip sako komisija tobulėja. Ištikrųjų tai matosi, man visada patinka jų pasirodymai, ypač tie linksmi tokie ir greiti, nes būna ne nuobodus, o mūsų liaudis puikiai supranta humorą, tai ir kabina. Šiame šou Marių matom visokį, kiek šukuosenų, kiek personažų jis jau suvaidinęs ir įkūnijas.Savo mintis dabar įgyvendina, ne tik scenoje, ar krepšinio aikštelėje, bet ir šokyje Smile daug "Crazy" minčių kurios man patinka, matosi jų pasirodymuose Smile Tad Linkiu, kad sekantis 6dienis jiem nebūtų paskutinis Smile Manau, visi MES pasistengsim dėl to Smile Juk Marius Šeštadienio Žvaigždė Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
Greta
Administratorė, FC Prezidentė
Greta


Pranešimų skaičius : 299
Join date : 2009-12-04
Age : 33
Miestas : Kaunas

TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi"   TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Icon_minitimeSk. 12 13, 2009 9:40 am

nerealiai Marius su Egle šoka man pats fainiausias šokis tai Džeivas (kur Mariukas su Raudonais marškiniais) toks linksmas šokis negaliu Smile mačius ne viena karta kai jie ji šoka Marius nerealiai atsipalaiduoja per ji Smile aplamai šoka jis gerai va iš jo nesitikėjau kad šoks gerai tai žinojau bet kad taip šoks o kad išbus iki finalo tai išvis nesitikėjau galvojau jau po kokios 6 laidos iškris... Žinau jis visas moteriškos lyties atstovės papirko savo garbanėlėm Very Happy o Eglė vyrus savo išvaizda Smile aplamai Eglė yra labai faina panele ir labai džiugu kad ji maloniai bendrauja su fanais. nu man tai asmeniškai Afigena jų pora Smile bet vistiek galvoju kad laimes Deividas ir Šorena Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
Rut_a*

Rut_a*


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2009-12-07

TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi"   TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Icon_minitimeSk. 12 13, 2009 9:54 am

Kiekviena laida vis kažkuom stebina. Smile
Ir tikrai netikėjau, kad Marius taaaip ilgai išbus. Juk jau minimum 4 vieta bus :afro:
Atgal į viršų Go down
Stella666

Stella666


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2009-12-07

TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi"   TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Icon_minitimeTr. 12 16, 2009 4:20 am

Mrius ir Egle super Very Happy kad Marius patobulejo tj labai matosi ir dziugina Very Happy nors visada buvau uz Mariu, bet dziaugiuosi, kad jie vis dar soka ir tikiuosi, kad bus ne tik trecia vieta, o llabai noretusi Mrius ir Eglute pamatyti finale Very Happy to jiems ir linkiu ir ne bet kokios vietos o ! Very Happy cheers
Atgal į viršų Go down
Greta
Administratorė, FC Prezidentė
Greta


Pranešimų skaičius : 299
Join date : 2009-12-04
Age : 33
Miestas : Kaunas

TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi"   TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Icon_minitimeŠt. 12 19, 2009 1:33 pm

Nu Ka Žiauriai gaila, kad Mariukas su Eglute iškrito, bet va aš su mama nors ir kaip išprotėjusios balsavom visa laiką kol vyko balsavimas kažkaip vistiek galvojau, kad Marius iškris iš tikrųjų net netikėjau kad Marius taip ilgai išliks bet jau sužavėta buvau pirmu šokiu tiek Mariaus įsisavintu Maiklo žingsniukais apšalus buvau žiūrėjau ir nepatikėjau Shocked ir Raigardo parašyta Daina super Smile žodžiu viskas gerai Very Happy buvo ten o apie komisija patylėsiu aš geriau Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
Monijap

Monijap


Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2009-12-09

TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi"   TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 6:44 am

Kaip gaila, kad Marius ir Egle nepateko i finala... jie tikrai buvo verti pirmos vietos Surprised
Atgal į viršų Go down
Mazulia

Mazulia


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2009-12-29
Age : 34
Miestas : Varėna

TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi"   TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Icon_minitimeTr. 01 06, 2010 7:59 am

man tai labai patiko juste ir gytis na o manau kad turejo finale buti marius vidas ir liudas nes jie nei karto yra nesoke o tiek sorena tiek gytis tiek visi kiti yra soke bet palaikiau gyti Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi"   TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
TV3 19h Projektas "Šok Su Manimi"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Daina "Egle, Mano Sese"
» Daina "Egle Mano Sese"
» Daina "Aš Noriu Vėl Svajot"
» Daina "Apkabink Mane"
» Daina "Mano žodžiai"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: ..:: N.E.O. ::.. :: TV eteryje-
Pereiti į: