rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

Share | 

Kuo muzika reikšminga žmogui ?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Aistutia
Moderatorė

Pranešimų skaičius : 300

RašytiTemos pavadinimas: Kuo muzika reikšminga žmogui ?   Sk. 12 06, 2009 2:17 pm

Na...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.neofc.ten.lt
Mazulia

Pranešimų skaičius : 45

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo muzika reikšminga žmogui ?   Tr. 01 06, 2010 8:11 am

kalbant apie mane man muzika visas gyvenimas neisivaizduociau gyvenimo be grojimo be dainavimo be koncertu be renginiu kuruose retkarciais dainuoju muzika yra didziauses atsipalaidavimas kai gali viska ka jauti parasyti lape o poto isreiksti tai muzikoje na tiesiog tai yra nuostabu
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aistutia
Moderatorė

Pranešimų skaičius : 300

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo muzika reikšminga žmogui ?   Tr. 01 06, 2010 3:15 pm

Muzika..Šiuo metu,tai antri mano namai..nebeįsivaizduoju kaip ilgai galėjau be to gyventi Smile Juk muzika žmogui suteikia tiek daug gražių emocijų, žmogus darosi gražesnis vidumi, tai labai pakelia nuotaika, yra noras kažką daryt, vėliau atsiranda siekiai..Manau, muzika yra žiauriai reikšmingas dalykas gyvenime, bent jau man tai tikrai Smile Nes, to ką suteikia ji dar ne visi ir pajaučia Smile
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.neofc.ten.lt
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo muzika reikšminga žmogui ?   

Atgal į viršų Go down

Kuo muzika reikšminga žmogui ?
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11