Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Meilė vaikiškomis akimis

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Aistutia
Moderatorė
Aistutia


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2009-12-05
Age : 31
Miestas : Kauniukas ;)

Meilė vaikiškomis akimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Meilė vaikiškomis akimis   Meilė vaikiškomis akimis Icon_minitimeSk. 12 06, 2009 12:53 pm

Užsienio mokslininkai uždavė klausimą "Kas yra meilė?" grupei 4 - 8 metų vaikų. Jų atsakymai buvo daug nuoširdesni ir gilesni nei kas nors tikėjosi. Tai kas gi yra ta meilė vaikiškomis akimis?

"Kai mano močiutė susirgo artritu, ji daugiau nebegalėjo pasilenkti ir nusilakuoti sau kojų nagų. Todėl mano senelis visą laiką daro tai už ją, nors jam ir skauda rankas. Tai meilė.". Rebeka (8 metų)

"Kai kas nors tave myli, jis kitaip taria tavo vardą. Tada tu žinai, kad tavo vardas yra saugus jo burnoje.". Bilis (4 metų)

"Meilė yra kai mergaitė pasikvepina, o berniukas pasišlaksto losjonu po skutimosi, jie susitinka ir uosto vienas kitą". Karlas (5 metų)

"Meilė yra kai tu išeini į miestą pavalgyti ir atiduodi kažkam savo keptas bulvytes, neprašydamas, kad jis tau duotų savo". Krisi (6 metų)

"Meilė yra tai, kas tave verčia šypsotis net kai esi pavargęs". Teri (4 metų)

"Meilė yra kai mano mamytė padaro kavos tėveliui ir prieš duodama paragauja, ar ji skani". Dani (7 metų)

"Meilę gali išgirsti kambaryje per Kalėdas, jei tik nustoji atidarinėti dovanas ir įsiklausai". Bobis (5 metų)

"Meilė - kai pasakai berniukui, kad tau patinka jo marškiniai ir po to jis dėvi juos kasdien". Noelė (7 metų)

"Meilė - kai mama atiduoda tėčiui geriausia vištos gabaliuką". Elein (5 metų)

"Meilė - kai mama mato tėtį purviną ir suprakaitavusį ir vis tiek sako, kad jis gražesnis už Robertą Redfordą". Krisas (8 metų)

Meilė - kai tavo šuniukas laižo tavo veidą net po to, kai tu jį buvai palikęs visą dieną". Meri En (4 metų)

"Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės". Karen (7 metų)

"Negalima sakyti "aš tave myliu", jei taip negalvoji. Bet jei taip galvoji, turėtum sakyti dažnai. Žmonės pamiršta." Sandy (8 metų)
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
Ineta

Ineta


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-02-14
Age : 27

Meilė vaikiškomis akimis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meilė vaikiškomis akimis   Meilė vaikiškomis akimis Icon_minitimePir. 02 15, 2010 5:01 am

Jėtau kaip gražiai tokių metų vaikučiai kalba apie meilę, aš net gi taip nesugalvočiau I love you Embarassed
Atgal į viršų Go down
 
Meilė vaikiškomis akimis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mūsų meilė N.E.O.
» Pasakėlė apie tikrąją meilę

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: ..::Visa kita::.. :: Meilė-
Pereiti į: